طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها

08:28 1401/03/23 | کاربر بلاگیکس

چگونه یک وبسایت را مدیریت کنیم؟
هدف اصلی از طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی یا نیاز به درج تبلیغات توسط عموم مردم. تبلیغات را می توان به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه نمایش داد و همچنین می تواند مربوط به خرید، فروش، اجاره یا آموزش، خدمات، تولید و بسیاری از دسته های دیگر باشد.

هدفی که یک وب سایت باید برای آن طراحی شود و نحوه درآمدزایی آن کاملاً به استراتژی تعریف شده برای مدیریت و راه اندازی وب سایت بستگی دارد، اگرچه گاهی اوقات عوامل خاصی می توانند در این تصمیم گیری ها نقش داشته باشند. به عنوان مثال، در یک کشور، مردم نیاز به خرید و فروش کالاهای دست دوم بسیار فراتر از نیازهای خدماتی خود دارند و این امر در طراحی بنرهای تبلیغاتی کشور منعکس خواهد شد، بنابراین به وضوح قابل مشاهده است که بیشتر تبلیغات در فضای مجازی سایت های کشور اقدام به خرید و فروش اقلام دست دوم کرده اند.

طراحی سایت آگهی

اکثر تبلیغات در وب سایت تلاش می کنند یک منطقه جغرافیایی بزرگ مانند یک کشور یا استان را در مشاغل و دارایی های مختلف پوشش دهند، و گاهی اوقات، در بیشتر دسته ها، هر کسی که احراز هویت او با کد ملی یا شماره تلفن همراه انجام می شود. به آنها اجازه دهید برای تعداد محدودی آگهی رایگان ثبت نام کنند. طراحی سایت ثبت آگهی رایگان به قدری تبدیل به تیغ دولبه ای شده است که افراد مختلف بدون پرداخت هزینه موفق به ارسال و نمایش تبلیغات خود می شوند و وب سایت از نظر محتوای تبلیغاتی و در کلمات کلیدی مختلف به دلیل آمار بالا بهره وری بیشتری دارد. شانس بیشتری برای دریافت نتایج جستجوی بهتر دارد. هزینه طراحی سایت تبلیغاتی به نوع امکاناتی که نیاز دارید وابسته خواهد بود.

طراحی وب سایت تبلیغاتی باید از نظر ظاهر و ویژگی های رابط کاربری برای مخاطب جذاب باشد. رنگ ها باید به گونه ای انتخاب شوند که حس آرامش و اعتماد به نفس را در مخاطب ایجاد کنند. این مشکل زمانی خود را نشان می دهد که کاربر مثلا قصد خرید خودروی دست دوم را داشته باشد و بتواند ساعت ها بین تبلیغات کوتاه، طولانی و وسوسه انگیز جستجو کند.

اهمیت رابط کاربری ساده و جذاب نیز غیرقابل انکار است. طبیعتاً کاربران اینترنتی بیشتر به سایت هایی علاقه مند هستند که تنها با چند کلیک تبلیغ خود را به آسان ترین شکل ممکن ارائه دهند یا به سرعت به نتیجه دلخواه برسند. در این راستا، این وب سایت ها دارای قابلیت جستجو و کلمات کلیدی قدرتمندی هستند، به طوری که اگر کاربر نتواند فیلد مورد نظر خود را در دسته بندی های متعدد سایت بیابد، می تواند با استفاده از جستجوی پیشرفته سایت، به سرعت به قسمت مورد نظر خود برود.

طراحی سایت تبلیغاتی

در طراحی سایت باید به انتخاب و طبقه بندی مناسب منطقه و همچنین کالاها و خدمات توجه ویژه ای داشت تا کاربران علاوه بر دسترسی قابل فهم به دسته بندی مورد نظر، تعدادی آگهی غیر مرتبط را پیدا نکنند.

از آنجایی که تبلیغات ضبط شده مهم ترین محتوای سایت های تبلیغاتی است، نحوه ضبط و کنترل این آگهی ها باید به دقت رصد شود تا آگهی های نهایی که در وضعیت انتشار سایت قرار دارند از نظر دقیق مورد قبول کاربران قرار گیرد. در این صورت سایت آگهی هرگز به عنوان مرجع قابل اعتماد شناخته نخواهد شد.

معرفی و شناخته شدن یک وب سایت تبلیغاتی در بین افراد و اقشار مختلف جامعه به عنوان یک مرجع کامل، مفید و قابل استناد، طرح درآمدزایی جدیدی را برای سایت فراهم می کند، وب سایتی که به عنوان یک مرجع تبلیغاتی معتبر شناخته می شود که به راحتی قابل درج طولانی مدت است. . تبلیغات با امکان ثبت لینک یا بنر و کلیک بر روی تبلیغات برای کسب درآمد.

طراحی سایت تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارد؟

 • گروه اصلی الزامات و اطلاعیه ها را تعریف کنید
 • تعریف آگهی و نیازهای زیر گروه
 • یک خبرنامه و عضویت آسان داشته باشید
 • مشاهده، بررسی، تایید و حذف تبلیغات قبل از ارسال آنها در سایت
 • امکان علامت گذاری و بولد کردن تبلیغات به عنوان تبلیغات ویژه
 • امکان طراحی بهینه سایت برای موتورهای جستجو
 • روش های پرداخت متفاوت و در دسترس
 • امکان تایید فیش های پرداخت بانکی
 • مشاهده تراکنش ها، تراکنش های تکراری و لیست کامل تراکنش ها
 • امکان افزودن کد تخفیف برای مشتریان خاص
 • امکان ورود به اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان.
 • بروزرسانی های خودکار
 • تبلیغات بنری و به روز رسانی را مدیریت کنید
 • هنگام طراحی یک وب سایت تبلیغاتی برای سئوی خوب، یک تیم ارجاع دهنده