قیمت طراحی سایت

05:42 1401/02/30 | کاربر بلاگیکس

نرخ و قیمت برای طراحی سایت.
انواع کارمزد و قیمت طراحی سایت در تهران 1400-1401 در این برگه برای شما توضیح داده می شود. طراحی سایت برای شرکت های مختلف متفاوت است و هر شرکتی بر اساس فاکتورهای مختلف هزینه و هزینه ای را برای طراحی وب سایت شما تبلیغ می کند. برخی از آنها طراحی سایت را با قیمت بالا و برخی با قیمت بسیار پایین انجام می دهند. اگرچه هزینه بالا لزوماً به معنای حرفه ای و با کیفیت بودن آن نیست، اما باید در نظر داشته باشید که این سایت قطعاً یک سایت حرفه ای ارزان نیست. .

طراحی لندینگ پیج

قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت مشتی وب را می توان محدوده ای مناسب و متوسط ​​دانست. ما دو نوع طراحی را انجام می دهیم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

طراحی سایت ارزان
معمولا برخی از شرکت ها، فروشگاه های کوچکی که در فضای مجازی فعالیت می کنند مانند اینستاگرام، تلگرام، بهتر است از این طرح استفاده کنند تا مشتریان با کلیک بر روی سایت سفارش خود را تکمیل کنند و باعث اعتماد بیشتر مشتریان به شما و همچنین دریافت بیشتر شود. فروش برای شما

محاسبه نرخ و قیمت برای طراحی سایت.
طراحی سایت های حرفه ای
برخی از کسب‌وکارهایی که می‌خواهند فروشگاه‌ها یا هتل‌هایی که می‌خواهند در گوگل دیده شوند و اتاقی را بفروشند یا رزرو کنند، باید از یک طرح طراحی سایت حرفه‌ای استفاده کنند که شامل سئوی استاندارد در پلن باشد، اما برای اینکه سئوی قوی رتبه خوبی در گوگل داشته باشد، باید هزینه متفاوتی پرداخت کنید. هزینه سئو سایت چون هزینه های طراحی سایت و سئو دو موضوع کاملا متفاوت هستند.

ظاهر وب سایت روی قیمت تاثیر دارد
ظاهر وب سایت یکی از عواملی است که مخاطبان شما را بیشتر جذب می کند، مثلاً اگر گرافیک زیبایی ندارید، از کاربران انتظار نداشته باشید مطالب جذاب شما را بخوانند. نداشتن طراحی شیک و مرتبط با کسب و کار شما باعث از دست دادن مشتریان و در نتیجه شکست کسب و کار شما می شود، بنابراین مطمئن شوید که نسبت به ظاهر سایت خود وسواس دارید.

محاسبه نرخ و قیمت برای طراحی سایت.
طراحی سایت با گرافیک کم کیفیت و قالب آماده
قالب های آماده را می توان در بسیاری از سایت ها یافت و این به معنای خاص بودن شما نیست. به صفحه اصلی گوگل نگاهی بیندازید. همه قالب ها و محتوا متفاوت هستند زیرا سایت های بزرگ اغلب از طراحی خود پیروی می کنند.

فریب برند Google Cover Sites را نخورید
گاهی برخی از سایت ها در صفحه اول گوگل چون کارشان تست شده است، یک سایت تجاری یا فروشگاهی معمولی با قیمت 15-20 میلیون تومان طراحی می کنند.

محاسبه قیمت آنلاین
تخمین قیمت برای هر سایت باید پس از بررسی دقیق و تجزیه و تحلیل نیازهای مدیر سایت انجام شود. اما برای کمک به تخمین بازه قیمت طراحی سایت می توانند آن را به اشکال مختلف ارائه دهند. نیازهای خود را بررسی کنید و روی دکمه نقل قول زیر فرم کلیک کنید. در این روش سعی شده است ماژول ها و ویژگی های رایجی که در اکثر سایت ها استفاده می شود را بیاوریم. اگر برخی از امکانات مد نظر شما در این فرم نیست، می توانید برای برآورد قیمت و طراحی آن با ما تماس بگیرید.

محاسبه نرخ و قیمت برای طراحی سایت.
طراحی وب سایت تجاری
از آنجایی که تمام شرکت های بزرگ دنیا در اینترنت و فضای مجازی هستند، برای اینکه برند شما شناخته شود، باید در اینترنت و فضای مجازی حضور داشته باشید، زیرا یک مشتری می تواند کل وضعیت مالی شرکت شما را تغییر دهد. به یکی از مزایای سایت شرکت. جلب اعتماد و صرفه جویی در هزینه و عدم نیاز به نیروی انسانی داخلی برای محاسبه قیمت طراحی سایت شرکتی روی لینک زیر کلیک کنید

محاسبه نرخ و قیمت برای طراحی سایت تجاری

طراحی سایت فروشگاهی
هر سال حدود 66 درصد از مردم ابتدا برای خرید محصولی به گوگل مراجعه می کنند تا محصول مورد نظر خود را پیدا کنند. در این بین اگر فروشگاه شما محصولی مشابه مخاطبان داشته باشد، مشتری جذب می شود و احتمال خرید این محصول افزایش می یابد. نتیجه طراحی سایت فروشگاهی یکی از پرطرفدارترین سایت های روزانه است. در گوگل بازدید شده است. علاوه بر این طراحی سایت فروشگاهی باعث افزایش درصد فروش و افزایش 24 ساعته بودن و همچنین کاهش هزینه های اضافی مانند اجاره فروشگاه و پرسنل و... برای محاسبه بر روی لینک زیر کلیک کنید.