برای ایجاد یک وب سایت، باید 4 مرحله ساده را دنبال کنید:

 

دامنه مناسب با زمینه کاری خود بخرید

 

نام دامنه شما باید منعکس کننده محصولات یا خدمات شما باشد، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی تجارت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند. مشتریان شما احتمالاً انتظار دارند نام دامنه شما مشابه نام تجاری شما باشد.

نام دامنه نیز برای آدرس ایمیل شما استفاده خواهد شد. اگرچه می توانید از خدمات ایمیل رایگان مانند Hotmail استفاده کنید، ارسال ایمیل از آدرس کسب و کار خودتان همیشه حرفه ای تر خواهد بود.

به یاد داشته باشید که دامنه ها به صورت دوره ای خریداری می شوند و باید قبل از پایان مدت آن تمدید شوند. همچنین مطمئن شوید که پسوند صحیح دامنه را انتخاب کرده اید. پسوندهای co، ir، com بیشتر برای فروشگاه ها و سایت های شرکتی استفاده می شوند.

 

انتخاب شرکت هاستینگ و خرید هاست

 

برای وارد کردن نام دامنه خود در اینترنت به یک هاست یا یک شرکت میزبان نیاز دارید. هزینه هاست ماهانه بسته به اندازه وب سایت شما و تعداد بازدیدها متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان خدمات خدماتی را ارائه می دهند که دارای پهنای باند یا فضای نامحدود هستند که حتی با توجه به محدودیت های آنها می تواند برای بسیاری از سایت ها سودآور باشد.

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که هاست مورد نیاز شما هاست ویندوز است یا هاست لینوکس. این انتخاب با توجه به استفاده شما از ASP و نوع پایگاه داده سایت انجام می شود، بنابراین توصیه می شود برای این کار با کارشناس طراحی سایت مشورت کنید.

برای ایجاد یک وب سایت، باید 4 مرحله ساده را دنبال کنید:

 

طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی میتونید آموزش ببینید که قطعا 2-3 ماه طول میکشه و مواردی مثل پشتیبانی و امنیت ... مواردی هستن که مانع از داشتن وب سایت خوب میشه. راه دیگر داشتن پروژه طراحی سایت با افراد یا شرکت های فعال در این زمینه است.

آیا پروژه طراحی سایت را با یک شرکت معتبر طراحی سایت انجام می دهم یا حضوری؟

مطمئناً دانش یک تیم با دانش یک فرد قابل مقایسه نیست، بنابراین کار با تیم قطعاً توصیه می شود. اینکه تیم به صورت رسمی فعال است یا مستقل، نکته مهمی است.

 

تولید محتوا

تصمیم بگیرید که مشتریان شما می توانند از طریق وب سایت شما چه کاری انجام دهند. این به شما کمک می کند بخش ها یا صفحاتی را که می خواهید در وب سایت خود داشته باشید شناسایی کنید. همچنین مطمئن شوید که ساختار سایت یافتن و اجرای معاملات را برای مشتریان آسان می کند.

درست مانند استخدام یک متخصص طراحی وب ، می توانید از یک شخص یا شرکتی که استراتژی محتوا، تولید محتوا و خدمات آپلود را ارائه می دهد کمک بگیرید تا محتوای مورد نظر خود را آماده کنید.

یک وب سایت خوب طراحی شده که استفاده از آن برای مشتریان آسان باشد، می تواند به کسب و کار شما کمک کند. داشتن محتوا و تصاویر مرتبط و مرتبط به مشتریان کمک می کند تا محصولات و خدمات شما را بهتر درک کنند و از خرید از کسب و کار شما احساس راحتی کنند.

مزایای همکاری با یک شرکت طراحی وب قابل اعتماد

طراحی سایت اختصاصی با متخصصین

پشتیبانی تیم در سریع ترین زمان.

امکان انعقاد قرارداد رسمی.

در دسترس بودن و ردیابی در هر زمان

امکان به روز رسانی مجدد سایت در هر زمان توسط تیم

خدمات دیگری مانند تولید محتوا، سئو، تبلیغات، استراتژی بازاریابی را دریافت کنید

 

4 نکته مهم برای انعقاد قرارداد طراحی سایت

 

وب سایت واکنش گرا

ریسپانسیو به این معنی است که سایت شما برای استفاده با گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. در آخرین آپدیت گوگل، فقط نسخه موبایلی وبسایت تایید شده و امتیاز شما برای وضعیت این نسخه است.

تمام اطلاعات را با نام صاحب سایت ثبت کنید

در بند قرارداد لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات ثبت شده مانند ایمیل مدیر، صاحب دامنه و هاست ... برای صاحب سایت می باشد.

پشتیبانی سایت

مدت از 1 تا 3 ماه درخواست پشتیبانی از شرکت طراحی سایت. بسیاری از قابلیت های سایت ممکن است در حین اجرای کار آنطور که انتظار می رود پیاده سازی نشود پس حتما با همین شرکت قرارداد پشتیبانی سایت ببندید. لازم به ذکر است که این پشتیبانی می تواند بخشی از خدمات طراحی سایت حرفه ای باشد و یا هزینه ای جداگانه دریافت کند که کاملا به توافق طرفین بستگی دارد.

آموزش پست پروژه

از شرکت طراحی سایت بخواهید که چند ساعت را به عنوان تعهد برای آموزش کارکنان یا مدیران سایت در نظر بگیرد.

 

منبع : https://www.tabnak.ir/